3 отзыва
"МедЭксперт" консалтинговая компания
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер

ТОП лучших УЗИ аппаратов. Экспертный анализ УЗИ сканеров.

ТОП лучших УЗИ аппаратов. Экспертный анализ УЗИ сканеров.

При виборі УЗД апарату, останні тенденції такі, що покупцеві простіше і краще дослідити пару рейтингів, ніж купувати на абум або купувати багато і самому порівнювати УЗД апарати.
Виробники діагностичного обладнання завжди запевняють, що їх розробки випереджають час і багато в чому перевершують конкурентів. За гучними рекламними гаслами часто ховаються вже знайомі нам технології, витончено «упаковані» в злегка оновлений і доопрацьований корпус. Як купити УЗД апарат, і не помилитися?
Ми проаналізували основні запити покупців і підготували справедливий рейтинг систем для ультразвукової діагностики, спираючись на такі критерії, як ціна, функціональність і якість збірки. У рейтингу беруть участь як нові, так і б.у. УЗД апарати, чиї характеристики актуальні наступні 5-10 років.
УЗД апарати для акушерства і гінекології.
General Electric E8 - сучасний сканер з можливістю фотореалістичною об'ємної репродукції плода в чотиривимірний форматі в режимі реального часу hd live 4D, який завоював довіру лікарів-діагностів завдяки чудовій продуктивності системи і широкому функціоналу. Сильна сторона приладу - якість картинки, що вкрай важливо в гінекології і акушерстві. Функція SRII ефективно прибирає зернистість і артефакти на екрані. Окремо варто згадати фірмовий режим глибинної діагностики Coded Excitation, за допомогою якого зазнає суттєвого спрощення діагностика важкодоступних ділянок тіла.
Samsung Medison WS80A - УЗД апарат експертного класу з можливістю візуалізації в 3D, 4D і 5D. Підтримує роботу з об'ємними датчиками по заданих маркерами з подальшим автоматичним обчисленням практично всіх основних параметрів досліджень в області гінекології та акушерстві.
УЗИ Toshiba Aplio 500 - гарантує високу якість зображення незалежно від глибини сканування, що стало
можливим завдяки фірмовій технології обробки суміжних сигналів Procession Imaging. Апарат поєднує в собі ключові переваги частотного і просторового кодування, внаслідок чого на зображенні відсутній зернистість і артефакти.
УЗД апарати з еластографії сдвиговой хвилі
З впровадженням технології еластографії сдвиговой хвилі лікарі отримали можливість більш детально вивчати внутрішні органи і тканинні структури без використання допоміжного обладнання і підвищення компресії, завдяки чому точність діагнозів значно зросла, а кількість інвазивних втручань - скоротилося. Якщо ви хочете купити новий або б.у. УЗД апарат з технологією еластографії сдвиговой хвилі, рекомендуємо ознайомитися з нижнім рейтингом.
Siemens S3000 - діагностична система, яка дозволить по новому поглянути на діагностику і аналіз деформації тканин. Можливості ультразвукової еластографії, які забезпечує німецький сканер, значно перевершують конкурентів, забезпечуючи приголомшливе якість картинки.
Toshiba Aplio 500 - вдруге поспіль фігурує в наших рейтингах, що зайвий раз підтверджує його універсальність і рентабельність. Японський виробник подбав про те, щоб оператор апарату мав в своєму розпорядженні всі необхідні інструменти для оцінки жорсткості тканин.
GE Logiq E9 - не менш корисний і функціональний апарат, ніж його сусіди по рейтингу. З його допомогою ваші лікарі зможуть надати пацієнтам цифрову інтерпретацію фізичних обстежень, альтернативу морально застарілому і набагато менш точному методу пальпації.
УЗД апарати доступні за ціною, але з дуже якісної візуалізацією
Чи можна купити недорогий або не нова УЗД апарат, але гарантує високу функціональність і гідну якість зображення? Ми впевнені, що можна. Б.у. УЗД часто ні в чому не поступається новим апаратам, однак за рахунок істотно зниженої ціни, окупаються в рази швидше.
Спираючись на відгуки лікарів нашого власного діагностичного центру, досвід сервісних інженерів і заявки клієнтів, ми склали наступний рейтинг доступних за ціною апаратів:
Siemens S2000 - це той тип УЗД обладнання, за допомогою якого можна помітно розширити можливості діагностичного центру. Сучасне програмне забезпечення, спеціальні пакети автоматичних розрахунків, технологія еластографії сдвиговой хвилі роблять апарат безперечним лідером в своєму сегменті.
Toshiba Aplio 300/400 - надійний сканер з багатим функціоналом і продуманою ергономікою. Правильний вибір, коли потрібен універсальний УЗД апарат.
Sonoscanner ORCHEO XQ - єдиний УЗД сканер, який виробляється в Європі (Франція) і який був створений французьким лікарем-ендокринологом Бруно Ришаром. ORCHEO XQ - є одним з найкращих УЗД для дослідження щитовидної залози.
Аренда УЗИ апарата
Останнім часом все більше приватних клінік, відкріваючи УЗД кабінет, не куплюють зразу обладнення, а беруть в аренду УЗИ апарати або куплюють УЗИ в рассрочку.